Bonusy 2to2

ČAS

Placený čas začíná běžet až při dodání vaší první objednávky na stůl, nebo po 5 minutách, pokud si neobjednáte. Není potřeba avizovat, jak dlouho se zdržíte, poplatek za strávený čas hradíte společně s konzumovaným občerstvením při odchodu.

NAROZENINY

Pokud nás navštívíte týden před, nebo týden po datu vašich narozenin, prokážete tento fakt občanským průkazem a zároveň budete v doprovodu alespoň jednoho dalšího návštěvníka (platícího čas), tak jako dárek od nás vy čas neplatíte.

NAROZENÍ DÍTĚTE

Pokud nás navštívíte v prvních třech týdnech od narození dcery nebo syna, tuto skutečnost prokážete nejlépe rodným listem novorozence a zároveň budete v doprovodu alespoň jednoho dalšího návštěvníka (platícího čas), tak jako dárek od nás vy čas neplatíte. Když u nás oslavíte přírůstek do rodiny, tak vás to vyjde levněji než u vás doma, protože platíte jen velkoobchodní nákupní ceny. V těchto 3 týdnech nás s tímto bonusem můžete navštívit opakovaně.

REZERVACE

Možno rezervovat jedno, nebo klidně všechna místa. Záloha při rezervaci nad 8 lidi činí počet rezervovaných míst x-krát cena za první půlhodinu.

PRONÁJEM PROSTOR

Chcete si naše prostory pronajmout ke svým aktivitám? Neváhejte nás kontaktovat!

NÁPOJE

Nenašli jste v nápojovém lístku to co by jste chtěli? I toto se dá po domluvě vyřešit,  bud dokoupením, nebo si můžete donést vlastní.

JÍDLO

Máte zájem o zajištění jídla na vaši akci? Po domluvě zajistíme , nebo si klidně můžete donést i své vlastní.

VODNÍ DÝMKY

Přijďte k nám s přáteli se pobavit u vodní dýmky. Připravujeme je pro vás od pondělí do čtvrtku. Na výběr máme z velkého množství tabáků za cenu 100 Kč.

Těšíme se na Vás v 2to2Posezení s partičkou? Maturitní, firemní, nebo vánoční večírek? Oslava narozenin? Posezení u kávy? Proč však platit více, než je nutné? I za to nejkvalitnější a nejdražší pití u nás zaplatíte velmi nízkou cenu, do kamarádů tak investujete především čas.

Přitom není třeba předem oznamovat, jak dlouho se zdržíte. Placený čas začíná běžet při dodání první vaší objednávky na stůl, hradíte jej pak spolu se zkonzumovaným občerstvením.