Marketing 2TO2

Don Q Double Aged Cask Vermouth Finish

Nový požitek pro rumové nadšence, jako Don Quijote 🗡 hledal dokonalý svět, znázorňuje portorický 🇵🇷 rum Don Q cestu za dokonalým rumem. 🥃Představujeme Vám Don Q Double Aged Cask Vermouth Finish, který 5-8 let odpočívá v amerických dubových sudech, 🪵 a po té jako jediný zraje v sudech po italském vermutu. 🍷 Příběh rumů Don Q začíná v roce 1865 na cukrové plantáži Hacienda Mercedita na jižním pobřeží Portorika, kdy syn španělských imigrantů Don Juan Serrallés vyrobil prvních pár soudků v měděném destilačním kotli (copper still). ⚗️ Značka Don Q byla představena světu až v roce 1934, krátce po skončení americké prohibice. Zastavte se na tuto raritu do 2TO2! 🥂

Těšíme se na Vás 2to2Posezení s partičkou? Maturitní, firemní, nebo vánoční večírek? Oslava narozenin? Posezení u kávy? Proč však platit více, než je nutné? I za to nejkvalitnější a nejdražší pití u nás zaplatíte velmi nízkou cenu, do kamarádů tak investujete především čas.

Přitom není třeba předem oznamovat, jak dlouho se zdržíte. Placený čas začíná běžet při dodání první vaší objednávky na stůl, hradíte jej pak spolu se zkonzumovaným občerstvením.